RT2512FKE07215KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT2512FKE07215KL
JLCPCB Part #
C2142031
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 200V 215kΩ 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS