RT2512FKE07205KL
MFR.Part #
RT2512FKE07205KL
JLCPCB Part #
C2142084
Description
-55℃~+125℃ 200V 205kΩ 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS