RT2512FKE071K6L
MFR.Part #
RT2512FKE071K6L
JLCPCB Part #
C2141043
Description
-55℃~+125℃ 1.6kΩ 200V 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS