RT2512FKE071K2L
MFR.Part #
RT2512FKE071K2L
JLCPCB Part #
C2141236
Description
-55℃~+125℃ 1.2kΩ 200V 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS