RT2512FKE0716K9L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT2512FKE0716K9L
JLCPCB Part #
C2141243
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 16.9kΩ 200V 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS