RT2512FKE0710R2L
MFR.Part #
RT2512FKE0710R2L
JLCPCB Part #
C4094406
Description
-55℃~+125℃ 10.2Ω 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS