RT2512FKE0710K2L
MFR.Part #
RT2512FKE0710K2L
JLCPCB Part #
C4233311
Description
-55℃~+125℃ 10.2kΩ 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS