RT2512FKE07105RL
MFR.Part #
RT2512FKE07105RL
JLCPCB Part #
C2141276
Description
-55℃~+125℃ 105Ω 200V 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS