RT2512CKB078K87L
MFR.Part #
RT2512CKB078K87L
JLCPCB Part #
C4070298
Description
-55℃~+125℃ 750mW 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS