RT2512CKB0744R2L
MFR.Part #
RT2512CKB0744R2L
JLCPCB Part #
C4112707
Description
-55℃~+125℃ 44.2Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS