RT2512CKB0740R2L
MFR.Part #
RT2512CKB0740R2L
JLCPCB Part #
C4094288
Description
-55℃~+125℃ 40.2Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS