RT2512CKB073K57L
MFR.Part #
RT2512CKB073K57L
JLCPCB Part #
C4338556
Description
-55℃~+125℃ 3.57kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS