RT2512CKB072K8L
MFR.Part #
RT2512CKB072K8L
JLCPCB Part #
C4158489
Description
-55℃~+125℃ 2.8kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS