RT2512CKB0728R7L
MFR.Part #
RT2512CKB0728R7L
JLCPCB Part #
C4116017
Description
-55℃~+125℃ 28.7Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS