RT2512BKE0791RL
MFR.Part #
RT2512BKE0791RL
JLCPCB Part #
C4041733
Description
-55℃~+125℃ 750mW 91Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS