RT2512BKE07910RL
MFR.Part #
RT2512BKE07910RL
JLCPCB Part #
C3997015
Description
-55℃~+125℃ 750mW 910Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS