RT2512BKE07909RL
MFR.Part #
RT2512BKE07909RL
JLCPCB Part #
C4086390
Description
-55℃~+125℃ 750mW 909Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS