RT2512BKE078K2L
MFR.Part #
RT2512BKE078K2L
JLCPCB Part #
C3946164
Description
-55℃~+125℃ 750mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS