RT2512BKE0788K7L
MFR.Part #
RT2512BKE0788K7L
JLCPCB Part #
C4146133
Description
-55℃~+125℃ 750mW 88.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS