RT2512BKE07825RL
MFR.Part #
RT2512BKE07825RL
JLCPCB Part #
C4204762
Description
-55℃~+125℃ 750mW 825Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS