RT2512BKE0778R7L
MFR.Part #
RT2512BKE0778R7L
JLCPCB Part #
C4061087
Description
-55℃~+125℃ 750mW 78.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS