RT2512BKE0775RL
MFR.Part #
RT2512BKE0775RL
JLCPCB Part #
C3954999
Description
-55℃~+125℃ 750mW 75Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS