RT2512BKE07732RL
MFR.Part #
RT2512BKE07732RL
JLCPCB Part #
C4260388
Description
-55℃~+125℃ 732Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS