RT2512BKE076K65L
MFR.Part #
RT2512BKE076K65L
JLCPCB Part #
C4050183
Description
-55℃~+125℃ 6.65kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS