RT2512BKE0769K8L
MFR.Part #
RT2512BKE0769K8L
JLCPCB Part #
C4284397
Description
-55℃~+125℃ 69.8kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS