RT2512BKE07680RL
MFR.Part #
RT2512BKE07680RL
JLCPCB Part #
C876767
Description
-55℃~+125℃ 680Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS