RT2512BKE0763R4L
MFR.Part #
RT2512BKE0763R4L
JLCPCB Part #
C4202047
Description
-55℃~+125℃ 63.4Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS