RT2512BKE0762KL
MFR.Part #
RT2512BKE0762KL
JLCPCB Part #
C3962259
Description
-55℃~+125℃ 62kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS