RT2512BKE0757R6L
MFR.Part #
RT2512BKE0757R6L
JLCPCB Part #
C3958354
Description
-55℃~+125℃ 57.6Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS