RT2512BKE07576RL
MFR.Part #
RT2512BKE07576RL
JLCPCB Part #
C4230181
Description
-55℃~+125℃ 576Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS