RT2512BKE07562KL
MFR.Part #
RT2512BKE07562KL
JLCPCB Part #
C3981998
Description
-55℃~+125℃ 562kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS