RT2512BKE07560RL
MFR.Part #
RT2512BKE07560RL
JLCPCB Part #
C4220646
Description
-55℃~+125℃ 560Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS