RT2512BKE07523RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT2512BKE07523RL
JLCPCB Part #
C4029993
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 523Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS