RT2512BKE0751RL
MFR.Part #
RT2512BKE0751RL
JLCPCB Part #
C4186077
Description
-55℃~+125℃ 51Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS