RT2512BKE0751K1L
MFR.Part #
RT2512BKE0751K1L
JLCPCB Part #
C4146566
Description
-55℃~+125℃ 51.1kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS