RT2512BKE07475KL
MFR.Part #
RT2512BKE07475KL
JLCPCB Part #
C4337877
Description
-55℃~+125℃ 475kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS