RT2512BKE07432RL
MFR.Part #
RT2512BKE07432RL
JLCPCB Part #
C3925584
Description
-55℃~+125℃ 432Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS