RT2512BKE0741R2L
MFR.Part #
RT2512BKE0741R2L
JLCPCB Part #
C4164914
Description
-55℃~+125℃ 41.2Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS