RT2512BKE07412KL
MFR.Part #
RT2512BKE07412KL
JLCPCB Part #
C4130939
Description
-55℃~+125℃ 412kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS