RT2512BKE073K9L
MFR.Part #
RT2512BKE073K9L
JLCPCB Part #
C4202854
Description
-55℃~+125℃ 3.9kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS