RT2512BKE073K4L
MFR.Part #
RT2512BKE073K4L
JLCPCB Part #
C4007026
Description
-55℃~+125℃ 3.4kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS