RT2512BKE0739K2L
MFR.Part #
RT2512BKE0739K2L
JLCPCB Part #
C3959866
Description
-55℃~+125℃ 39.2kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS