RT2512BKE0735K7L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT2512BKE0735K7L
JLCPCB Part #
C3922961
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 35.7kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS