RT2512BKE07330RL
MFR.Part #
RT2512BKE07330RL
JLCPCB Part #
C3986888
Description
-55℃~+125℃ 330Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS