RT2512BKE07309RL
MFR.Part #
RT2512BKE07309RL
JLCPCB Part #
C3916457
Description
-55℃~+125℃ 309Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS