RT2512BKE07301RL
MFR.Part #
RT2512BKE07301RL
JLCPCB Part #
C3946202
Description
-55℃~+125℃ 301Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS