RT2512BKE072K94L
MFR.Part #
RT2512BKE072K94L
JLCPCB Part #
C3993913
Description
-55℃~+125℃ 2.94kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS