RT2512BKE072K21L
MFR.Part #
RT2512BKE072K21L
JLCPCB Part #
C4099951
Description
-55℃~+125℃ 2.21kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS