RT2512BKE07294RL
MFR.Part #
RT2512BKE07294RL
JLCPCB Part #
C4181443
Description
-55℃~+125℃ 294Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS