RT2512BKE07270KL
MFR.Part #
RT2512BKE07270KL
JLCPCB Part #
C4265717
Description
-55℃~+125℃ 270kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS